ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Зарядні пристрої для авто акумуляторів Дніпро

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Пристрій для заряду акумуляторів «Дніпро» являє собою імпульсну встановлення сучасної розробки. Принцип функціонування цього обладнання полягає в тому, що воно використовує циклічні імпульсні заряди при робочому режимі 12 Ст. Виконання основних завдань пристрою автоматизовано. Воно підходить для різних типів акумуляторів, як обслуговуються, так і необслуговуваних. Діапазон потужності для АКБ, для яких застосовується «Дніпро», досить широкий і варіює в межах від 32 до 160 А за годину. Таке обладнання використовується для проведення десульфатации засульфатированных батарей. Таким способом вдається зберегти АКБ довгий час у функціональному стані. Пристрою «Дніпро» вдається охороняти АКБ від можливості перезарядитися. Також оснащення підходити для створення правильних умов зберігання акумуляторних батарей.

 

Про комплектації пристроїв «Дніпро»

Таке обладнання було спроектовано як один з універсальних способів підзарядити навіть повністю розряджені батареї. З цією метою пристрій подає короткі імпульси від 4 до 8А. Так, модифікація оснащення «Дніпро-3» може застосовуватися в якості запасного джерела живлення. Його комплектація підходить для спільного використання в роботі з дизельним генератором. «Дніпро» також застосовується як блок живлення з показниками 13 В і 7А. Передбачається передпусковий режим при силі струму 8А, що дозволяє проводити запуск двигуна в будь-який час року і при різних кліматичних умовах.

Від робочих перевантажень зарядний пристрій захищає теплової куля. Також обладнанню не страшно коротке замикання. Спеціальні запобіжники в комплектації пристрою захищають від обробленої полярності.

 

Технічні показники обладнання марки «Дніпро»

Допускається робоча напруга в межах від 150 до 240 В 50 Гц. Споживана потужність не перевищує показник 150 ВА. Рівень струму коливається в межах від 4 до 8 А. пристрій включається при напрузі не нижче 14, 8 Ст. Відключення відбувається при 15,6 Ст.

У режимі зберігання допускається напруга 13,6 В, а сила струму – 8А. Діапазон температурного режиму великий: від -10 до +40 градусів за Цельсієм. При таких показниках обладнання функціонує безперебійно.

Пристрій «Дніпро» компактний, його вага не перевищує 600 р. А габаритні параметри дорівнюють 9,5 * 6,5 * 17 (в сантиметрах).

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок