ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Магазин акумуляторів і мастил у місті Полтава - вул. Олеся Гончара, 52 (067) 500-54-62 Пн-Пт. 9:00 - 19:00 , Сб. 10:00 - 15:00 , Вс. Выхідний

Склад-Магазин м. Полтава м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 52 Прокласти Маршрут Пн-Пт. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 15:00
Вс. Выхідний

(067) 500-54-62
Опис Відгуки (0)
Експрес-сервіс Встановлення акумуляторів
Діагностика акумуляторів
Діагностика витіку тока
Перевірка генератора
Викуп вживаних АКБ

Магазин акумуляторів і мастил в Полтаві

Перша покупка акумулятора або автомасла для свого автомобіля найскладніша. Брак знань може ввести в ступор, побачивши настільки велику різноманітність товару в магазині. До того ж необхідно вибрати саме той, який буде підходити до вашого автомобіля. Саме для цього професійний консультант в нашому магазині, який знаходиться за адресою місто Полтава, вул. Олеся Гончара, 52, володіє всіма необхідними знаннями і допоможе Вам з вибором бажаного товару.

Вплив бренду на якість

Якщо це оригінальна продукція, як в магазині акумуляторів і масел в Полтаві, бренд буде грати роль. Компанії виробники стежать за своєю репутацією, і не допускають появу великої кількості неякісної продукції, браку у вільному продажу. Купуючи акумулятор або масло, Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте виключно якісну та сертифіковану продукцію, за яку продавець несе додаткову відповідальність. Це додатковий захист, на всі непередбачені ситуації.

Товар вироблений закордоном має більший авторитет у покупців, ніж вітчизняні бренди. Але хочемо зауважити, що у нашому магазині акумуляторів і масел в Полтаві, Вас завжди чекають самі кращі вітчизняні виробники, які значно меньшою ціновою політикою.

Вибір акумулятора за технологією виробництва

Технічні параметри вибору можна підглянути в інструкції по експлуатації транспортного засобу, або просто переписавши дані з уже встановленого акумулятора під капотом авто. Але, недосвідчений водій обов'язково зіткнеться з проблемою вибору технології виробництва. Тут допоможе наступна інформація:

1. SFB - кальцієві акумулятори з базовими експлуатаційними характеристиками. Як правило, мають необслуговуємий тип корпусу, середній показник сили струму стартера і термін експлуатації 3-4 роки. Підходять для більшості машин.

2. EFB - свинцево-кислотний АКБ з максимально поліпшеними експлуатаційними якостями. Володіє підвищеним стартерних струмом, не боїться регулярного часткового розряду. Випускається тільки в необслуговуємому, герметичному корпусі. Підходить для машин середнього сегмента з великою кількістю електричних споживачів на борту.

3. AGM - найдосконаліша технологія виробництва. Усередині стандартного на вид полімерного корпусу вже немає рідкого електроліту. Його замінив спеціальний гелевий склад. Найвищий струм стартера, не псуються від глибокого розряду. Підходять для машин преміальної лінійки.

Важливо: грамотний вибір повинен враховувати безліч змінних факторів. Для прикладу, водії таксі та інших комерційних авто, потребують особливо надійний акумулятор. Тож не дивно, що вони вибирають вироби з дорожчий цінової категорії.

Ми чекаємо Вас за адресою: місто Полтава, вул. Олеся Гончара, 52, а також звертайтеся за консультацією по телефону: (067) 500-54-62

Відгуки (0)

Немає відгуків про цей магазин. Будьте першим, хто залишить відгук!

Залиште відгук:
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок