ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Магазин акумуляторів і мастил на Харківському - вул. Руденко, 21а (067) 327-60-85 Пн-Пт. 9:00 - 19:00 , Cб. 10:00 - 16:00 , Нд. Вихідний

Харківський, Руденко, 21а Харківський, вул. Руденко, 21а Прокласти Маршрут Пн-Пт. 9:00 - 19:00
Cб. 10:00 - 16:00
Нд. Вихідний

(067) 327-60-85
Опис Відгуки (3)
Експрес-сервіс Встановлення акумуляторів
Діагностика акумуляторів
Діагностика витіку тока
Перевірка генератора
Викуп вживаних АКБ

Магазин акумуляторів і масел на Харківському

Будь-який стартерний акумулятор у міру експлуатації зношується і приходить в непридатність, а масло відпрацьовує свій термін і потребує заміни. Своєчасна заміна цих двох речей поверне автомобілю колишню надійність. Вибираючи для покупки магазин акумуляторів і масел на Харківському за адресою Руденко, 21а, водій гарантує, в першу чергу собі, що під капотом буде стояти дійсно оригінальна продукція світового бренду, а в моторі і коробці буде виключно оригінальне масло гідної якості.

Основні характеристики вибору

В першу чергу варто орієнтуватися не на гучну назву бренду, або нав'язливі рекомендації знайомого, а на індивідуальні потреби машини. В інструкції з експлуатації прописані точні дані, яким повинен відповідати акумулятор і автомасло, щоб як мінімум це не нашкодити автомобілю.

До таких важливих параметрів у акумулятора належать такі дані:

1. Ємність джерела живлення (вимірюється в Амперах на годину).

2. Фізичні розміри (у європейців і азіатів вони відрізняються).

3. Полярність клем (позитивна справа або зліва зпереду АКБ).

4. Сила струму стартера (Щоб запустити мотор взимку).

5. Зроблений по одній з трьох технологій SFB, EFB, AGM.

Важливо: останній фактор особливо важливий для власників автомобілів, які мають функцію роботи двигуна в міському режимі Start & Stop. Тільки правильно підібраний акумулятор дозволить значно знизити витрату палива під час поїздок на роботу і назад.

У автомастил варто звернути увагу на:

1. Правильний вибір в'язкості;

2. Класифікацію масла;

3. Правильні робочі характеристики.

На що впливає назва бренду?

Реклама потужний двигун продажів, з цим навряд чи хтось сперечатиметься. Але, на полицях магазину на Харківському є безліч альтернатив масел і акумуляторів, якщо бюджет власника автомобіля не дозволяє купити найдорожчий і розрекламований товар. Вітчизняні марки за багатьма параметрами мало чим відрізняються від світових лідерів. Але, при цьому враховують специфіку місцевої експлуатації.

Ми чекаємо Вас за адресою: Харківський, вул. Руденко, 21а, а також звертайтеся за консультацією по телефону: (067) 620-44-00

Відгуки (3)

Магазин акумуляторів і мастил на Харківському - вул. Руденко, 21а
(5/5)
Слышал о компании АЕТ много позитивного,заехал в магазин на Ревуцкого...Остался доволен быстро подобрали и установили,рекомендую!
Магазин акумуляторів і мастил на Харківському - вул. Руденко, 21а
(5/5)
Магазин порекомендовали друзья,сказали что вменяемые цены,большой выбор оригинальных АКБ что есть не мало важно.Плюс к этому бесплатная установка, тестирование нового Акб и избавление от старого.Получил довольно грамотную и полезную консультацию от менеджера Павла!Остался доволен качеством работы компании АЕТ!Рекомендую.
Магазин акумуляторів і мастил на Харківському - вул. Руденко, 21а
(5/5)
Подьехал, выбрал аккамулятор из подходящих к моей модели Лачетти. Продавец помог установить на машину новый и принял старый аккамулятор, сделав скидку за старый. Дал гарантийный талон и чек. Обслуживанием я остался доволен. Рекомендую.
Залиште відгук:
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок