ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Магазин акумуляторів і мастил на Голосіївському районі (067) 327-60-85 Пн-Пт. 9:00 - 19:00 , Сб. 10:00 - 16:00 , Нд. Вихідний

Голосіївський, Васильківська, 90 Голосіївський, вул. Васильківська, 90 Прокласти Маршрут Пн-Пт. 9:00 - 19:00
Сб. 10:00 - 16:00
Нд. Вихідний

(067) 327-60-85
Опис Відгуки (0)
Експрес-сервіс Встановлення акумуляторів
Діагностика акумуляторів
Діагностика витіку тока
Перевірка генератора
Викуп вживаних АКБ

Магазин акумуляторів і масел на Голосіївському

Неможливо уявити роботу сучасного автомобіля без акумулятора в підкапотному просторі і масла в моторі. Тільки завдяки цим витратним матеріалам водієві вдається запустити в роботу силову установку. А своєчасна заміна акумулятора масла в магазині на Голосіївському за адресою вул. Васильківська, 90, дозволить підготуватися до періоду експлуатації без неприємних сюрпризів.

Переваги покупки в магазині

Досить просто проїхатися по місту, щоб побачити, що дані товари продаються практично на кожному кроці. Але, як показує практика, в стихійних точках продажів дуже багато підробок. Навіть на офіційних брендових заправних станціях оригінальні акумулятори та масла мають низьку якість. Це пов'язано з поганими умовами зберігання під час реалізації. Поїздка в магазин на Голосіївському, який знаходиться практично під рукою, вам подарує такі переваги:

- грамотну консультацію по усіх акумуляторах і маслах, які вас зацікавили;

- ідеальний стан усього товару наданого в магазині;

- останню, тестову перевірку перед оформленням покупки;

- офіційну гарантію від виробника продукції;

- гарантійне і післягарантійне обслуговування для акб.

Важливо: останній пункт дозволить максимально подовжити життя товару. Своєчасно помітити сульфатацію і позбутися її. Відрегулювати електрообладнання, якщо воно подає на АКБ занадто великий або маленький по силі зарядний струм.

Самостійний вибір

Консультант не буде нав'язливо пропонувати купити тільки певні марки акумуляторів або масел. Водій може зробити власний вибір, орієнтуючись в першу чергу на рекомендовані виробником авто технічні параметри, і особисті переваги в брендах.

Ми чекаємо Вас за адресою: Голосіївський, вул. Васильківська, 90, а також звертайтеся за консультацією по телефону: (067) 625-70-77

Відгуки (0)

Немає відгуків про цей магазин. Будьте першим, хто залишить відгук!

Залиште відгук:
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок