ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Магазин акумуляторів і мастил у м. Дрогобич, вул. Стрийська, 293 (067) 405-28-00 Пн.-Пт. 9:00 - 19:00 , Сб. 9:00 - 15:00 , Нд. Вихідний

Склад-Магазин м. Дрогобич м. Дрогобич, вул. Стрийська, 293 Прокласти Маршрут Пн.-Пт. 9:00 - 19:00
Сб. 9:00 - 15:00
Нд. Вихідний

(067) 405-28-00
Опис Відгуки (3)
Експрес-сервіс Встановлення акумуляторів
Діагностика акумуляторів
Діагностика витіку тока
Перевірка генератора
Викуп вживаних АКБ

Магазин акумуляторів і масел в Дрогобичі

Кожен водій повинен знати, де можна купити новий акумулятор або каністру масла для свого автомобіля. Так, щоб був великий вибір і тільки оригінальні бренди. Офіційна гарантія і можливість отримати професійну консультацію з будь-якого питання при виборі свинцево-кислотного витратного матеріалу або разніх типів масла. Напрямок тільки одне - це місто Дрогобич, вулиця Стрийська, 293.

Вітчизняний або закордонний бренд

Ще одна дилема, з якою стикається покупець. З одного боку відомі зарубіжні бренди, які зарекомендували себе позитивною репутацією підкріпленою світовою славою. З іншого, приваблива вартість вітчизняної продукції, яка виглядає ні чим не гіршою від іноземних аналогів.

Останнім часом вітчизняні виробники стрімко наздогнали за технологіями виробництва і якості продукції, що випускається більшість зарубіжних конкурентів. Так наприклад українські акумулятори краще чинять опір негативним факторам експлуатації, а масла ні чому не поступаючись в якості стоять на порядок менше. Але, кінцевий вибір завжди буде залишатися за власником транспортного засобу.

Якість продукції

Магазин акумуляторів і масел в Дрогобичі може підібрати покупку так, щоб вона не залишила ніяких нарікань на якість у власника. Товар сертифікований і повністю відповідає всім світовим нормам. Продавець кваліфіковано підбере необхідний товар, який не змусить сумніватися покупця ні хвилину.

Параметрів вибору багато, але широкий асортимент магазину акумуляторів і автомасел в Дрогобичі вирішує цю задачу. Консультант зможе підібрати відразу кілька моделей батарей в різних цінових категорій.

Ми чекаємо Вас за адресою: місто Дрогобич, вул. Стрийська, 293, а також звертайтеся за консультацією по телефону: (067) 405-28-00

Відгуки (3)

Магазин акумуляторів і мастил у м. Дрогобич, вул. Стрийська, 293
(5/5)
Дуже вдячний Віктору за підбір дуже специфічного аккумулятора - азіата. Знайшов турецького виробника один в один. Буду радити цей магазин своїм знайомим!
Магазин акумуляторів і мастил у м. Дрогобич, вул. Стрийська, 293
(5/5)
Великий асортимент, в наявності варіанти різних цінових категорій. Купили акумулятор півтора року тому саме в цьому магазині. Фахівець Віктор доставив прямо додому та встановив. Гарантія та щорічна перевірка присутня. Дякуємо за якісно виконану роботу. Рекомендую
Магазин акумуляторів і мастил у м. Дрогобич, вул. Стрийська, 293
(5/5)
Відпочивали в Трускавці.Перед поверненням додому вийшов з ладу аккумулятор. Звернулись в цей магазин. Незважаючи на вихідний день,допомогли доставити та встановити аккумулятор. Дякуємо за людяність, рекомендуємо.
Залиште відгук:
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок