ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторне масло MOL(Мол)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

MOL – найбільша компанія Угорщини, заснована в 1991 році.

Асортимент компанії готовий задовольнити будь-які запити, охоплюючи спектр моторних масел від мінеральних до новітніх повністю синтетичних.

Мінеральні масла MOL лінійки Botond спеціально розроблені для автомобілів з великим пробігом і двигунами, випущені до 1989 року. При створенні масла враховуються всі особливості конструкції силових агрегатів того часу, забезпечуючи захист його вузлів і деталей.

Напівсинтетичні масла Dynamic Max і MOL Essence відповідають всім міжнародним стандартам і вимогам. При створенні використовуються новітні технології і оновлені формули, що дає можливість поліпшити захист двигуна і продовжити термін його роботи, забезпечує потрійний захист деталей від окислення і відкладення продуктів відпрацювання.

Лінійка синтетичних масел Dynamic включає в себе продукцію преміум якості, яка гарантує захист високого рівня. Дані масла схвалені такими виробникам як Opel, General Motors, рекомендовані для першої заливки в двигуни VW, Chevrolet, Daewoo і повністю сумісні з триступінчастими каталізаторами та фільтрами DPF. Завдяки низькому вмісту сірки та фосфору, а також низької в'язкості, синтетичні масла Dynamic демонструють чудові експлуатаційні та захисні властивості, сприяють економії паливного витрати, при цьому не завдаючи абсолютно ніякої шкоди каталізаторів. Слід окремо зазначити масло Dynamic Star, спеціально розроблене для бензинових і дизельних автомобілів Ford і Mazda, що володіє високими енергозберігаючими і захисними характеристиками. А масло MOL Essence Diesel являє синтетичним маслом преміум класу для турбірованних і нетурбированных дизельних двигунів.

Зробивши вибір на користь MOL, ви отримуєте продукцію, при створенні якої виключені будь-які компроміси з якістю. Ефективна робота та захист автомобіля кожну хвилину, а скорочення витрати палива економить ще й ваші кошти! При розробці мастильних матеріалів використовуються виключно новітні методики та напрацювання по створенню моторних масел, враховується накопичений досвід і рекомендації автовиробників, не забуваючи при цьому і про побажання простих водіїв! Незалежно від того, новий у вас автомобіль або вже з великою кількістю пробігу, ви можете бути впевнені в прекрасною захисту всіх його вузлів при різних експлуатаційних умовах.

Переконайтеся в якості продукції MOL особисто, купуючи її в нашому магазині!

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок