ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла Dynamax

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Моторне масло DYNAMAX

Європейський виробник моторних масел DYNAMAX родом і Словаччини ось уже майже 30 років виробляє якісні моторні масла для двигунів внутрішнього згоряння. На заводі EURO VAT задіяно понад 200 осіб, і кожен з них безпосередньо працює над постійним поліпшенням характеристик, контролем особливостей що випускається продукції.

В якості основної сировини компанія використовує базові німецькі мастила. Які, в свою чергу, виготовлені з кращої малосірчистої іракської нафти. Завдяки цьому, на батьківщині нафтопродукт щільно займає саму продавану нішу. І захоплює близько 40% внутрішнього ринку. Властивості і доступна ціна роблять його незамінним для багатьох покупців, що стежать за станом свого автомобіля.

Але не тільки на власному ринку корпорація придбала заслужену популярність. В цьому році вона експортує свою продукцію більш ніж в 30 країн світу, і з кожним місяцем лише нарощує темпи виробництва.

Завод EURO-VAT, розташувався в невеликій Словацькому містечку Алекшинце. І тільки в минулому році реалізував продукції більш ніж на 20 000 тонн. Завдяки використанню сучасного змішувального обладнання і технологічної лінії розливу, якість продукції залишається незмінним незалежно від партії. А регулярні дослідження проводяться інженерами і хіміками, роблять олії з року в рік все краще. На сьогоднішній день асортимент повністю відповідає всім світовим і європейським стандартам. І може застосовуватися у всіх двигунах внутрішнього згоряння.

Змішуючи базову мастило з різноманітними присадками власного виготовлення, інженери створюють мастильні матеріали, які найкраще відповідають умовам експлуатації того чи іншого мотора. Кожен вид масел строго відповідає певному типу двигуна. І застосовуючи його за призначенням, можна досягти найкращих показників не тільки роботи в цілому, але і підвищеної економічності.

Мабуть, найкращим доказом успішності компанії на виробничій сфері, буде допуск використання товару DYNAMAX такими гігантами в машинобудуванні як: Deutz, Renault, Volkswagen, Mack, Daimler і Volvo. Інженери організацій провели ряд власних досліджень, та виявили сприятливий вплив мастильних матеріалів Словацької фірми, на всі двигуни виробляються заводами.

 
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок