ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Моторні масла BP(Брітіш Петролеум)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Британська компанія British Petroleum (з 2001 року – BP plc) знаходиться на другому місці серед нафтогазових компаній у світі. Ця інформація говорить про те, що на заводах компанії проводиться продукція виняткової якості, за яке відповідають справжні професіонали!
 
При створенні моторних масел використовується власна технологія CleanGuard. Завдяки даній технології істотно знижується ймовірність відкладень в двигуні, зменшується вміст шкідливих речовин у вихлопі. Масла серії Visco надійно захищають двигун, перешкоджаючи утворенню шламових відкладень, які є одними з головних винуватців зниження працездатності двигуна і його поломок.
 

Моторні масла BP Visco з заміною і доставкою по Києву та містам України

 
До синтетичних масел BP належать лінійки Visco 7000 та 5000. Дані олії є всесезонними для бензинових і дизельних двигунів, дають чудовий захист від продуктів згоряння і містять його деталі в чистоті. Схвалено провідними автовиробниками та рекомендовано для першої заливки, в тому числі і для автомобілів з сажовими фільтрами. Також дає додатковий захист в умовах щоденної експлуатації, демонструє відмінну роботу в широкому діапазоні температур, що забезпечує легкий пуск і захист при високих навантаженнях.
 
Напівсинтетичне масло Visco 3000 має прекрасні захисні якості та рекомендовано для використання в бензинових двигунах. Для дизельних двигунів є відповідна відмітка Diesel в назві. Перешкоджає утворенню шкідливих домішок і сажі, завдяки чому масло безперебійно надходить до вузлів двигуна, скорочуючи свої витрати на угар.
 
Мінеральні моторні масла Visco 2000 і 2000 Diesel мають високі експлуатаційні характеристики, призначені для бензинових і дизельних двигунів. При створенні даних мінеральних масел також використовується технологія CleanGuard, яка підвищує мастильні характеристики і сприяє збільшенню ресурсу силового агрегату.
Всі масла Visco містять спеціальні компоненти, які перешкоджають злипанню сажі й диму, завдяки чому фільтри масляні канали залишаються чистими, ККД двигуна збільшується, а ймовірність його поломки істотно знижується.
 
Використання даних олій надійно захистить ваш двигун, що позбавить від неприємних сюрпризів на дорозі. А адже це саме те, що вам потрібно! Переконайтеся особисто в усіх перевагах масла BP Visco, купуючи його в нашому магазині!
 
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок