ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомасла Wolver

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Wоlver Lаb Gmbh була створена в далекому 1957 році в Німеччині, а її продукція з'явилася на ринку України в 2011 році і була представлена моторними маслами Wolver. Моторні масла – джокер компанії, адже при створенні враховуються не тільки всілякі навантаження і умови експлуатації, але і досвід, отриманий завдяки багаторічному співпраця з командами в ралі.
 
Головним напрямком роботи компанії є створення моторних масел, які експлуатуються у важких умовах. І це не випадковий, а історично обґрунтований вибір, адже першими замовленнями на виробництво були розробки олив для двигунів, використовуваних в жарких умовах пустель, а також при низьких температурах повітря з високим вмістом солі. У той же час, основна частина моторних масел Wolver є біологічно розкладаються, завдяки чому не небезпечні для навколишнього середовища.
 
У сучасному світі більшість техніки використовують двигуни внутрішнього згоряння. Це і легкові автомобілі, і кар'єрна вантажна техніка, мотоцикли, катери і різноманітна садова і допоміжна техніка. При такому ринку також росте і попит на якісне моторне масло. Компанія Wоlver Lаb Gmb не могла залишити цей факт без уваги, тому 2010 рік став знаковим для моторних масел Wolver – був істотно розширений асортимент і тепер кожен бажаючий може скористатися всіма перевагами якісного німецького продукту. У новій продукції враховувалися всі фактори – в'язкість масел Wolver по SAE включає показники від 0W40 і до 20W50, а властивості експлуатації за АРІ ЅМ/СF - SF/СС/СD!
 
При виробництві свого моторного масла, компанія намагається охопити максимально можливий спектр потреб клієнта – в асортименті є продукція не тільки для автомобілів з новими двигунами (лінійка HighTec і SuperTec) або з пробігом понад 100 тис. км (Super Dynamic), але і для автомобілів з двигунами, які конструктивно застаріли (Super Light).
 
Серед розмаїття моторних масел Wolver також можна знайти спеціалізоване для техніки 4-х і 2-х тактних двигунів (лінійки Two / Four Stroke), а також суднові та залізничні масла (Turbo Marine).
 
Моторне масло Wolver – прекрасний вибір для вашого автомобіля, якщо ви хочете отримати якісний, перевірений роками і практикою продукт. Купуйте моторне масло в нашому магазині і переконаєтеся в цьому особисто!
 
Якщо при придбанні моторного масла необхідно отримати він за нього максимальну надійність під час експлуатації машини, необхідно вибирати торгову марку Wolver. Тільки в магазині компанії АвтоЕвроТрейд є достатній асортимент продукції німецького виробника, щоб гарантувати правильний вибір саме для вашої машини. Достатньо тільки перейти за посиланням https://aet.ua/car-engine-oils/maslo-wolver/.
 
Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок