ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Автомобільні акумулятори Bosch S3

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Купити автомобільний акумулятор Bosch серії S3

Німецька компанія Bosch є одним з головних світових лідерів виробників і постачальників електрообладнання для автомобілів. Товари цього бренда широко відомі автомобілістам і користуються серед них великим попитом. Однією з переваг компанії, які забезпечили популярність їх товаром на ринках автомобільних запчастин, а конкретніше в сегменті акумуляторних батарей, є широка лінійка агрегатів. Великий асортимент продукції дозволяє підібрати акумуляторну батарею при будь-якому бюджеті і для автомобіля будь-якого класу.

Bosch S3 – серія автомобільних акумуляторів поєднують в собі співвідношення ціни і якості. Акумулятори серії S3 від Bosch стануть відмінним агрегатом для автомобілів економ і середнього класу, зі стандартним рівнем споживання енергії. Ідеально підійдуть для установки на «дорослі» старі автомобілі, зазвичай не мають в своїй комплектації великої кількості електричних приладів і тому не потребують потужних джерел електроенергії.

Bosch S3 в своїй конструкції використовуються провідні технології та відповідають усім сучасним стандартам якості і екологічним вимогам. Акумуляторні батареї цієї серії відносяться до необслуговуваним акумуляторам. Акумулятори такого типу не вимагають додаткового обслуговування під час експлуатації. Спеціальний свинцево-кислотний сплав дозволяє забезпечити герметичність корпусу і знизити витоку відпрацьованих газів, усуваючи необхідність доливати рідину в батарею.

Автомобільні акумулятори Bosch S3 це:

  • Довгий термін служби.
  • Простота в експлуатації.
  • Високий показник пускового струму.
  • Надійний запуск при холодному старті.
  • Індикатор заряду.
  • Адекватна ціна.

Bosch S3 випускається зі всіма варіантами ємності, починаючи від 45 A/h і закінчуючи 90 A/h і підходять практично для всіх автомобілів, включаючи азіатські марки. Значення пускового струму досягає 740 ампер. Така потужність здатна забезпечити стабільну і безперебійну роботу автомобілів з великим об'ємом двигуна. Для невеликих автомобілів підійдуть батареї з потужністю пускового струму від 300 ампер.

Ціна на автомобільні акумулятори Bosch S3 в Україні починається від 1000 гривень, за моделі з малою ємністю і досягає 3000 гривень за батареї з максимальним показником обсягу ємності. На всі моделі лінійки S3 надається офіційна гарантія від виробника терміном на 2 роки.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок