ПН-ПТ 8:30-19:00
Cуб. 10:00-18:00
Нед. 10:00-18:00
200 грн
Термінова доставка
Немає товарів

Авто акумулятори Blizzaro(Близарро)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 24 з 28 (всього 2 сторінок)

Акумуляторні батареї Blizzaro

Турецький виробник стартерних автомобільних акумуляторів Inci Akü також випускає лінійку АКБ під торговою маркою Blizzaro. Цей бренд міцно закріпився у нашому асортименті товарів. Застосовуючи новітні технології у виробництві, і підвищивши точність виготовлення деталей, компанії вдалося досягти нової вершини досконало своєї продукції. А для того, щоб готовий виріб як можна краще відповідало потребам автомобіліста, вся лінійка розділена на кілька типів.

Blizzaro Trendline

Стандартна акумуляторна батарея з поліпшеними технічними і експлуатаційними характеристиками. Турецький виробник розуміє, що далеко не всім машинам потрібен сучасний джерело живлення здатний брати на себе більшу частину навантаження електроживлення споживачів. Якщо на вашій машині немає великого споживання електрики, і ви самостійно не встановлювали його на борт авто, то саме ця лінійка як не можна краще буде підходити за всіма параметрами.


Незважаючи на це технологія виробництва виключає мінімальний експлуатаційний період. Навпаки, пластини виготовлені холодним методом перфорації з наступним розтягуванням під пресом чудово чинять опір руйнівній кислотному середовищі. І можуть показати на 5% більший стартовий струм, ніж найближчий конкурент.

Blizzaro Silverline

Оптимальний по технічним та експлуатаційним характеристикам джерело живлення, який підходить для всіх сучасних легкових автомобілів, крім системи старт/стоп. Чудово справляється з додатковим обладнанням у вигляді підігріву сидінь, двигуна і стекол, кондиціонера, аудіо та відео системи, і безлічі інших споживачів, підключених безпосередньо до бортової мережі.

Контакти зроблені з запатентованого сплаву срібла, олова і свинцю. Це дозволило досягти феноменальних характеристик з відновлення витраченого заряду на запуск двигуна в рекордно короткий час. Саме з цієї причини АКБ рекомендовано встановлювати на авто експлуатуються переважно в міських умовах.


Додатковим бонусом буде наявність резервної потужності і підвищеному стартовому струмі, що гарантовано запустить двигун роботу в зимовий період. Власники дизельних моторів можуть не переживати, їх машини будуть впевнено експлуатуватися в реальних умовах зим України.

Blizzaro NanoGoldline

Найдорожчі джерела живлення серед лінійок даного бренду. Розраховані в першу чергу на автомобілі, що працюють за сучасною технологією старт/стоп, і здатні заощаджувати паливо в міському циклі експлуатації. Щоб впоратися з підвищеними навантаженнями на батарею, виробник спеціально розробив активну масу, здатну протистояти руйнівним процесам при регулярному використанні стартера. Абсолютно не потребують технічного обслуговування і мають більшу ємність, ніж конкуренти при тих же габаритах корпусу.

Компанія АвтоЕвроТрейд є офіційним дилером компанії Inci Akü і надає заводську гарантію на акумулятори Blizzaro.

Купити АКБ Blizzaro можна в інтернет - магазині через корзину, або зателефонувавши за вказаними телефонами. Також на сайті є підбір акумулятора за маркою авто, для заощадження вашого часу. Надаємо знижки за самовивіз і здачу б/у батареї.

Viber Telegram Whatsapp Skype Відгук
Google
Зворотній
дзвінок